Workshop in de Ardennen.
Zweethut is een oeroud en universeel ritueel. In deze tweedaagse workshop maken we kennis met zweethut, bouwen we de hut en gaan we nadien samen de zweethut in. We verbinden ons met het vuur. We verbinden ons met het vuur in onszelf en met elkaar. We herstellen verbindingen waarvan we niet wisten dat we die hadden.
Ikzelf ben geïnspireerd door de Lakota traditie en ga ze samen met jullie verkennen. Ik ben overtuigd dat we weer nieuwe dingen zullen ontdekken in deze rijke en levendige traditie.
Zweethut is een fysiek, mentaal, emotioneel en spiritueel reinigingsritueel. Het bouwen van de zweethut is daarbovenop pret door het samenwerken.
Er is geen voorkennis nodig, m/v en laat je niet afschrikken door het fysieke, iedereen kan zijn steentje bijdragen.
Cursuslocatie: ecologisch centrum la ferme du Bois-le-Comte
La ferme du Bois-le-Comte is een ecologisch cursuscentrum vlak bij de abdij van Orval (Ardennen, zuidoost België, tegen de Franse grens). Unieke ligging midden in de natuur. De keuken is vegetarisch en voor wie wil volledig vegan.
Meer info?
Contacteer ons, we helpen je graag.
Inschrijvingsinformatie
Prijs op basis van volpension verblijf (100% bio en vegetarisch) in vierpersoonskamer. Een- of tweepersoonskamer reserveren: + 76 euro. Tweepersoonskamer is enkel mogelijk als je voor 2 personen inschrijft.Geplande sessies (3)
-
Sessie 1: vrijdag 30 oktober 2026 - Orval - Bois-le-Comte
-
Sessie 2: zaterdag 31 oktober 2026 - Orval - Bois-le-Comte
-
Sessie 3: zondag 1 november 2026 - Orval - Bois-le-Comte
