![]() |
België | |||
| Oost West Centrum | ||||
|
![]() Foto Pieter Bleuzé |
Caroline S'Jegers (1982) is al heel haar leven diep gepassioneerd door literatuur, natuur, cultuur, dans en beweging. Ze studeerde ‘Gegradueerde in de Psychologie’ te Lessius Hogeschool Antwerpen en ‘Culturele Antropologie en Ontwikkelingssociologie’ aan de Universiteit Leiden (Nederland), en beoefende (en beoefent nog steeds) een hele resem van dansvormen – waaronder jazz-dans, hip hop, buikdans, Tribal Fusion, Kuchipudi, Kalbeliya's slangendans, Afrikaanse dans en Vijf Ritmes.
Geïnspireerd door de dieperliggende, helende en spirituele krachten van dans en beweging, verdiept Caroline zich in die vormen die een evenwicht tussen lichaam, geest en ziel beogen. Zo trekt ze o.a. geregeld naar India om daar dans, Yoga en andere helingsvormen te leren, en volgt in Wenen een jaartraining over "de helende krachten van buikdans" bij danseres en schrijfster Rosina-Fawzia Al-Rawi. Bovendien heeft Caroline een heel aantal energetische opleidingen en workshops gevolgd (zoals Reiki, klankworkshops, chakra-tekenen en intuïtieve ontwikkeling) en is ze ervan overtuigd dat de belangrijkste intuïtieve opleidingen haar gegeven worden door het leven zelf.
Caroline over dans: "Dans is voor mij een 'oer-oud' expressie middel dat 'alom-aanwezig' is. Dans brengt me in dieper contact met de aarde, met mijn innerlijke kind, met mijn oerkracht, met mijn ziel, met mijn innerlijk weten, met mijn hartsverlangen, met de wereld om me heen, en met (de oorsprong van) 'al wat is'. Dans zie ik als dé ultieme manier om – te midden van andere liefdevolle zielen – de magie van het leven, in al haar aspecten, te vieren."
Binnen haar workshops streeft Caroline ernaar om mensen (de helende kracht van) beweging in hun eigen lichaam (terug) te laten beleven. Ze gelooft er in dat mensen hun hoogste potentieel ten volle kunnen leven wanneer ze zich verbinden met hun eigen hart, met het hart van de anderen en met het hart van de aarde.
"If you wish to elevate yourself, then you must learn to go to the ground..."
(Rosina-Fawzia Al-Rawi)
Momenteel geeft Caroline eveneens workshops en lezingen aan bedrijven voor de organisatie B-Energie en schrijft ze artikelen als freelance journaliste over haar (passies voor) reizen, dans en andere bezielde onderwerpen voor het Positieve Vlaamse Magazine CHANGE Think +
Caroline geeft de volgende cursussen:
Klik op de cursuscode voor meer informatie of om in te schrijven, of op de naam van de cursus voor algemene informatie over de cursus.
| Landelijke vormingsorganisatie voor een natuurlijke levenswijze |